HOME Systemy Sprzedaży2008-07-09  

STREAM SOFT

Firma Streamsoft Sp.J. powstała w 1989 roku. Od momentu powstania minęły 22 lata. Przez ten czas, wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku dostawców oprogramowania, wspomagającego zarządzanie. Lata działalności w branży rozwiązań IT sprawiły, że rozwinęliśmy swoje produkty zgodnie z przepisami prawnymi i oczekiwaniami naszych klientów, nabyliśmy cenne doświadczenia i wiedzę, stworzyliśmy szeroki wachlarz produktów, które obsługują wszystkie kluczowe obszary firmy i specyficzne procesy biznesowe.
Historia rozwoju naszego oprogramowania, jest mocno związana z historią rozwoju systemów operacyjnych, informatyzacją przedsiębiorstw i tworzeniem się rynku systemów ERP w Polsce.
Pierwsze programy, które powstały w naszej firmie, w 1989 roku, były tworzone dla systemu DOS. Wraz z pojawieniem się na rynku systemu operacyjnego Windows 95, a następnie Windows 98, programiści firmy Streamsoft, stworzyli w 1997 roku, oprogramowanie, które w pełni funkcjonowało pod systemem operacyjnym Windows. Do pierwszych programów z serii PCBIZNES, które powstały w środowisku Windows należą:

  • EWA
  • AGA
  • ALA

Rozwój technologii informatycznych, przyczynił się do powstania, w 2001 roku, w pełni zintegrowanego systemu PCBIZNES PRO (aktualna nazwa to Streamsoft PRO), w architekturze klient - serwer.

Wychodząc naprzeciw coraz bardziej zaawansowanym potrzebom klientów oraz złożoności procedur funkcjonowania na globalnym rynku, firma Streamsoft stworzyła w 2004 r. zintegrowany system ERP II - PCIZNES PRESTIŻ, który w 2010 roku zmienił nazwę na Streamsoft PRESTIŻ . Spośród dotychczas tworzonego oprogramowania, system wyróżnia moduł Zarządzanie produkcją. Moduł ten przeznaczony jest do kompleksowego sterowania procesem produkcji. Wspomaga on planowanie, wykonanie, kontrolę i analizę na wszystkich etapach procesu produkcyjnego.
Wieloletnia obecność naszej firmy na rynku systemów informatycznych wspomagających pracę przedsiębiorstw sprawiła, że stale rozwijamy swoje produkty w oparciu o nowoczesne technologie i cenne sugestie naszych klientów.

 

adres: http://www.streamsoft.pl/
<- powrót        
  WYSZUKIWARKA:  


 
  Kontakt:  
ul. Wodna 4
64-200 Wolsztyn

  68 / 384-53-93
  68 / 419-90-80
  68 / 384-53-93
  biuro@inkaswolsztyn.pl
  51802615

 
  .:  
 
 
  Pomoc zdalna:  
 
 
           liczba odwiedzin: 593578      online: 1
                  CMS Mbest