HOME -> Certyfikaty -> CenCert 


  CenCert
 Podpis elektroniczny CenCert2016-04-15  
Kwalifikowane Centrum Certyfikacji Kluczy CenCert zajmuje się wystawianiem kwalifikowanych certyfikatów i znaczników czasu. Działamy zgodnie z Ustawą o podpisie elektronicznym, w 2009 roku zostaliśmy wpisani do rejestru firm świadczących usługi certyfikacyjne. CenCert został powołany do istnienia przez firmę Safe Technologies SA (obecnie ENIGMA Systemy Ochrony Informacji Sp. z o.o.).

Chcemy, aby podpisy elektroniczne były nie tylko bezpieczne, ale też przyjazne użytkownikom – dlatego stworzyliśmy łatwe w obsłudze zestawy do podpisu kwalifikowanego.

CenCert bazuje na blisko 20 latach doświadczenia firm COMP i ENIGMA SOI sp. z o.o. w obszarze bezpieczeństwa teleinformatycznego i systemów PKI. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii i rozwiązań informatycznych możemy dostarczać naszym Klientom zaawansowane narzędzia służące do składania podpisu elektronicznego w środowiskach Windows, MAC OS i LINUX. Firma ENIGMA SOI wdraża rozwiązania z zakresu podpisu elektronicznego i poufności w takich instytucjach jak NBP i banki komercyjne, MSZ, MSWiA, Policja czy instytucje NATO.

W 2010 roku rozpoczęliśmy świadczenie kwalifikowanych usług certyfikacyjnych i możemy zaoferować w tej dziedzinie najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Proponowane przez nas Klucze Subskrybentów (służące do realizacji podpisu elektronicznego algorytmem RSA) mają długość 2048 bitów – w odróżnieniu od krótszych i mniej bezpiecznych kluczy oferowanych przez inne firmy certyfikujące.

Możemy też pochwalić się autorskim systemem obsługi Klienta ściśle zintegrowanym z oprogramowaniem do wystawiania certyfikatów. Dzięki temu wystawienie certyfikatu w Punkcie Rejestracji wraz ze wszystkimi formalnościami trwa zazwyczaj tylko kilka minut!

Naszej działalności przyświeca przekonanie, że na polskim rynku też mogą powstawać bezpieczne i zaawansowane technologicznie rozwiązania informatyczne, które nie ustępują jakością produktom oferowanym przez międzynarodowe korporacje.

Więcej informacji oraz cennik pod adresem: http://www.cencert.pl

  WYSZUKIWARKA:  


 
  Kontakt:  
ul. Wodna 4
64-200 Wolsztyn

  68 / 384-53-93
  68 / 419-90-80
  68 / 384-53-93
  biuro@inkaswolsztyn.pl
  51802615

 
  .:  
 
 
  Pomoc zdalna:  
 
 
           liczba odwiedzin: 506250      online: 1
                  CMS Mbest